PROFESYONEL HİZMET - 232 435 34 34

Servis olarak işlerin kaliteli ve zamanında yapılmasının ve çalışma ortamında disiplin sağlanmasının, sağlam çalışma prensiplerine bağlı olduğunu savunmaktayız.

İşletmemizde araç kartlarını bilgisayar yardımıyla tutulmakta ve bu kayıtların bir kopyası da size verilmektedir. Bu sayede siz de kilometresine göre; aracınızın bakım süresinin geçmesinden ya da ömrü tükenen parçaların değişmemesinden kaynaklanabilecek sorunları önlemiş olacaksınız. 

Müşterilerimize yaz-kış bakımları ve çeşitli aktivasyonlar hakkında sms ve e-mail gönderip bir takım hatırlatmalar yapıyoruz. İnternet sayfamızdaki sorun formu aracılığıyla  ücretsiz üye olan siz araç kullanıcılarına aracınızdaki problemleri bize bildirip çözüm bulabilme imkanını sunmaktayız.

Servisimizde ağırlıklı FIAT_TOFAŞ,OPEL,RENAULT,VOLKSWAGEN ve FORD olmak üzere her marka araca orijinal ekipmanları ve yedek parçalarıyla garantili olarak hizmet vermekteyiz.

Aracınızın yakıt tüketimini asgariye indirmek, aracınızın orijinal değerlerinde çalışmasını sağlamak ve çevre temizliğine katkıda bulunmak amacıyla, tüm bakımların sonunda aracınızı 
Gaz Analiz ve Motor testine tabi tutmaktayız.

Anlaşma sağlanan firmalarla gerek firmanın ve gerekse servisimizin haklarını korumak ve olası problemlerle karşılaşmamak amacı ile karşılıklı sözleşme yapılır. Ayrıca bu sözleşmede, firmadaki araç sayısına ve sözleşme süresine göre işçilik ve parça fiyatlarında belirli ıskontolar uygulanır. Ödeme süreleri karşılıklı konuşulup belirlenir. Firmada çalışanların şahsi araçları da sözleşmedeki avantajlardan yararlanmaktadır.