PROFESYONEL HİZMET - 232 435 34 34

 

SON 15 YILA AİT İCRAATLARIMIZDAN BAZILARI;


•    2000 YILI; 3.Sanayi sitesindeki iş yerimizi, artık servis verdiğimiz araçların sayısının artması ve gelişmemiz açısından mevcut alanın ufak kalması sonucu, Ağustos 2000 Tarihinde, Üniversite Cad. (Bornova ağaçlı yol) No:75/A Bornova-İzmir adresine taşıdık. 400 m2 kapalı alanda, müşteri bekleme salonlu, müşteri wc’li, çift giriş-çıkışlı ve önünde 100m2 oto parklı yeni iş yerimizde servis ve hizmet sunmaktayız.

•    2000 YILI; www.cankaroto.com İnternet sayfamızı yenileyerek; yaptığımız kampanyaları, yenilikleri, servisimiz hakkında detaylı bilgileri, personel bilgilerimizi, takımlarımız hakkındaki bilgileri siz müşterilerimize duyurmaktayız. Ayrıca sayfamızdan müşterilerimize ve diğer ziyaret eden araç sahiplerine ücretsiz olarak araç sorunları hakkında bilgiler sunmaktayız.

•    2000 YILI; www.cankaroto.com adresimizden mail adresi olan müşterilerimizle daha çabuk olarak iletişim kurarak çeşitli duyurular veya aktiviteler hakkında bilgi sunmaktayız.

•    2001 YILI; Ayrıca teknolojinin getirisi olan injection sistemleri üzerinde gerekli takımları ve dokümanları temin ederek sizlerin araçlarına kaliteli hizmet sunmayı amaçladık. Bu yönde TECNOMOTOR motor test cihazımızla aracın ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) deki arızaları silmekte ve çalışma bilgilerini görmekteyiz. Başlangıçta yaklaşık 8 farklı marka aracın bilgilerine ulaşırken, zaman içinde gerekli sürüm değişikliklerini yakından takip ederek 50 farklı aracın bilgilerine ulaşmayı başardık. Bu farklı markalardan birkaçını sıralayacak olursak; TOFAŞ-FIAT, RENAULT, OPEL, FORD, ALFA ROMEO, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, PEUGEOT, CITROEN, VOLVO, BMW, MERCEDES-BENZ, HYUNDAI, TOYOTA, MAZDA, LANCIA, HONDA, NISSAN, SUZUKI, MINI...

•    2001 YILI; Özellikle injection sistemli araçların kurşunsuz benzin kullanmalarından ve şehir içinde kısa mesafelerde yol yapmalarından dolayı motor içinde oluşan ve motorun performansı ile yakıt sarfiyatını olumsuz yönde etkileyen Karbon birikimlerini giderebilmek için; Carbon Cleaner cihazını alarak servisimizde faaliyete geçirdik. Karbon birikiminin zararları ve temizlemenin önemi hakkında daha geniş bilgi almak için internet sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

•    2003 YILI; Ayrıca kullanmakta olduğumuz ve yurt genelinde diğer servislerin satın aldıkları İtalyan marka TECNOMOTOR Motor test, Gaz Analiz, Air Condition cihazlarının Türkiye satış ve servis distribütörüne gerek tercümeleri ve gerekse satış sonrası eğitimi için çözüm ortaklığına başladık.

•    2003 YILI; Müşterilerimizin araç bakım kayıtlarını bizi aramadan web sitemizden kendilerine verdiğimiz şifre ile kontrol edebilmelerine olanak vermek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

•    2003 YILI; Diğer tamir servislerine, yine web sayfamızdan üye olmaları koşuluyla, araç bakım ve tamirinde gerekli teknik dokümanları, arıza kodlarını, arıza kodlarını nasıl okuyup silebileceklerini tarif ederek destek sunmaktayız.

•    2003 YILI; Ayrıca yine üyelik sistemiyle web sitemizden siz müşterilerimize araç teknik dokümanlarını ve merak ettikleri teknik bilgileri sunuyoruz.

•    2003 YILI; Günümüzün hızlı internet erişimi ADSL i servisimize alarak, MSN üzerinden müşterilerimizle bağlantımızı kesintisiz sürdürmekteyiz. Ayrıca servise gelen müşterilerimize kişisel PC’leri aracılığıyla WiFi İnternet İmkânı sunmaktayız.

 


•    2007 YILI; Müşteri araçlarının hasar servis ve takip işlerini yapmanın yanı sıra 2007 yılı başı itibari ile sigorta acenteliğimizi(CAN-KAR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.) kurarak müşterilerimizin trafik ve kasko, ev – iş yeri poliçeleri ile DASK poliçelerini hazırlamaktayız.

•    2007 YILI; Mevcut iş yerimizin servis verdiğimiz araçlara yetersiz kalmasından dolayı zeminde 3 katı, genelde 4 katı büyüklükte olan yaklaşık 1200 m2 kapalı alan içinde Üniversite Cad. (Bornova ağaçlı yol) No:73/B Bornova-İzmir adresindeki yeni iş yerimize taşındık.

•    2007 YILI; Servisimizde sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla aracınızın boya ve kaporta hasarlarını gidermek için fırınlı ve bilgisayarlı boya bölümümüzü hizmete soktuk.

•    2007 YILI; CAN-KAR Otomotiv olarak CASTROL madeni yağlar anlaşmalı servisliğini alarak konularında markalaşmış bu iki firma ile güç birliği yaptık.

•    2011 YILI; Motor ECU yazılım geliştirme konusunda Dünya çapında 460 Bayii ağına sahip olan ve yine dünyada yazılım işini BSI standartı ile yapan İngiliz Viezu Technologies firmasının Türkiye, KKTC, İran ve Irak ülke distribütörlüğünü aldık.

•    2012 YILI; Ülke genelinde başta Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi olmak üzere ECU yazılım uygulama bölge bayilerimizi oluşturduk ve yine Türkiye genelinde ECU yazılım ve geliştirme konusunda servis sunan gezici aracımızı hazırlayarak Ankara Bölgeye hizmet için teslim ettik.

•    2013 YILI; AXA Sigorta anlaşmalı hasar servisliğini aldık

•    2014 YILI; Araç motor ECU yazılım optimizasyon işlerimizin planladığımız şekilde gelişmesine paralel olarak ve Viezu Türkiye distribütörlüğünü yürütmek üzere CANKAR Auto Logic firmamızı kurduk.

•    2015 YILI; ARVENTO Araç takip sistemlerinin İzmir Yetkili Servisliğini alarak, araç takip sistemleri konusunda Türkiye de 1. sırada, Dünyada ilk beşte yer alan Arvento firması ile güç birliği yaptık. İzmir deki Arvento müşteri araçlarına gerek servisimizde gerekse müşterilerin kendi adreslerinde gezer servis ekibimizle montaj ve arıza servis hizmetlerini sunmaya başladık.

•    2016 Yılı itibari ile BRIDGESTONE Firmasının Lastiğim Bayii olarak, Bridgestone ve Lassa lastiklerinin yetkili satıcısı/servisi olarak hizmet vermeye başladık. Son teknoloji Ön Düzen-Balans ve Lastik Sökme Takma cihazlarımızla, İzmir de bulunan müşterilerimize uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.