PROFESYONEL HİZMET - 232 435 34 34

Servisimiz 1962 yılında Yaşar KARPAT ve Erol KARPAT kuruculuğunda YILDIRIM GARAJI olarak hizmet vermeye başlayıp 1997 yılı itibari ile 2. Kuşak yönetiminde şirketleşerek CAN-KAR Otomotiv Tic.Ltd.Şti. olarak konusunda uzman ve eğitimli personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.2007 Yılında CAN-KAR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.‘ ni kurarak müşterilerimize sigorta konusunda eğitimli personelimizle hizmet vermekteyiz. 2014 Yılında Araç motor ECU yazılım optimizasyon işlerimizin planladığımız şekilde gelişmesine paralel olarak ve aynı zamanda  Viezu Türkiye distribütörlüğünü yürütmek üzere CANKAR Auto Logic firmamızı kurduk.

Türkiye’de hızla gelişen otomotiv sektörüne paralel olarak 1200 m2 kapalı alanda gerek servis donanımları, test cihazları, gerekse teknik bilgi açısından servisimiz teknolojiyi yakından takip etmektedir. Randevulu servis hizmeti, e-mail ve sms ile bildirim, web üzerinden sorun kaydı, kapıdan araç alma ve teslim gibi pek çok imkânı araç sahiplerine sunmaktayız.

Servisimizde motorlu benzinli ve dizel binek-ticari araçların;

Tamir-Bakım-Servis-Motor ECU yazılım geliştirme-Elektrik-Fren-Şanzıman-Klima-Yakıt Enjektör–Boya-Kaporta-Egzoz-Ön düzen-Balans işleri yapılmakta ve araç kayıtları bilgisayarda tutularak yapılan işlerin garantisi takip edilmektedir.

Servis vermekte olduğumuz araçlar servis sırasında doğabilecek tüm hasarlara karşı sigorta kapsamı içinde bulunmaktadır.